KURUMSALLIKTA FARKLI TARZI YAKALAMANIN TAM ZAMANI...
ArabicEnglishRussianTurkish

ArabicEnglishRussianTurkish

KALİTE POLİTİKAMIZ

Portakal Ahşap olarak odak noktamız mobilya üretiminde ve satışında kalitemizi sürekli iyileştirmek ve müşteri taleplerinin en üst düzeyde karşılamaktır. Müşterilerimizden gelen tüm geri bildirimleri kalitemizi değerlendirmek ve iyileştirmek için değerli birer araç olarak görürüz.

Hedefe ulaşmak için çizdiğimiz rotada;

  • Müşteri beklentilerini karşılamaya,
  • Ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini sağlamaya,
  • Yasal mevzuat şartlarını karşılamaya,
  • Geleceğe temiz bir dünya bırakmaya

gayret ederiz.

Etik değerlerimiz ve davranış kurallarımız dahilinde tüm paydaşlarımızla yakın bir ilişki sürdürürüz. Etkili bir tedarikçi geliştirme programı sayesinde, istikrarlı bir şekilde yüksek düzeyde hizmet ve ürün aldığımızdan emin oluruz.

Zamanında ve doğru miktarda kaliteli ürün teslim etmenin hem harici hem de dahili olarak etkili iletişim ve uygun bir planlama metodolojisi ile gerçekleşebileceğine inanırız.

Teknolojik gelişmeleri ve yeni müşteri taleplerini en üst seviyede karşılayabilmek için bir Ar-Ge merkezimiz ve en gelişmiş teknolojiye sahip laboratuvarlarımızdan faydalanırız.

Çalışanlarımızı, ziyaretçilerimizi ve toplumu güvende tutmaya yardımcı kurallar ve prosedürlerle şekillenmiş “0 Tolerans” adını verdiğimiz sağlık ve güvenlik inisiyatifini uygularız.

Yıllık olarak Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğini değerlendirmek üzere Yönetim Gözden Geçirme toplantıları düzenler ve gerektiğinde revize ederiz.

YENİLENEN WEBSİTEMİZLE SİZLERLEYİZ!!!

Online Mağazamız Yakında Sizlerle!

KURUMSALLIKTA FARKLI TARZI YAKALAMANIN TAM ZAMANI…
Aradığınız ürünleri bulmak için yazmaya başlayın.
Hemen Teklif Al